Recenze Macadamia

Přidáno: 1. srpna 2013

(naposledy upraveno 1. srpna 2013)

• dokonalá výživa - mám barvené, suché vlasy - jako znovuzrozené :-) po použití

dokonalé, pokud bude vyráběna, budu vždy dokupovat

Super

Přidáno: 26. března 2013

Zakoupeno v Notino

• tato maska mi opravdu na mé poškozené a suché vlasy pomáhá
  • vlasy zacelené a celkově vypadají lépe

Mám problémové vlasy a proto jsem neustále hledala masku, která by mi je alespoň trochu napravila. Vystřídala jsem plno produktů, ale nic nepomáhalo. Takže jsem se rozhodla nehledět na reklamy v TV a zakoupit si něco třeba i trochu dražšího a vyzkoušet to. Nyní tomu jsem ráda.

Přidáno: 21. března 2013

• Krásná vůně
  • Balení
  • Opravdu funguje
  • Hutná konzistence
  • Obsah silikonů

Není to zázrak, ale je to rozhodně nejlepší regenerační maska, jakou jsem kdy měla, vlasy jdou lépe rozčesat, jsou lesklejší a celkově vypadají zdravější.

Přidáno: 28. února 2013

• Lesklé a hebké vlasy
  • Konzistence-nestéká z vlasů
  • Na obale je alcohol free,ale ve složení je na druhém místě!

Maska je to opravdu úžasná.Přišla jsem na ní úplnou náhodou na you tube.A chtěla jsem jí vyzkoušet.Je fakt,že ne vždy je dobře sehnatelná.
Teď už k samotné masce-konzistence je velmi hutná,tudíž se dobře nanáší a nestéká z vlasů.Proto jí nechávám působit klidně i půl hodiny.
Vlasy jdou po masce dokonale rozčesat.Celkově vlasy působí zdravějším a vytálnějiším dojmem.Dodá vlasům dokonalý lesk,jemnost,hladkost a poddajnost.Ideální pro ty co mají zničené vlasy po barvení,žehlení atd.
Je to maska z usa,ale na paty jí šlape,ba dokonce se jí vyrovná česká maska s konopím od Herbavery!!Což mě opravdu dostalo.
Ale i tak tahle maska patří k jedné z nej co jsem vyzkoušela.A že jich bylo...protože potřebuji opravdu hodně vyživovat vlasy po experimentech s barvením,tak kdo má stejný problém s vlasy-touto maskou určitě nešlápnete vedle,ale ani jíž zmíněnou Herbaverou,která je cenově úplně jinde.

• super olejíček na vlasy, jsou pak krásně jemné, lesklé a voňavé

super olejíček na vlasy, jsou pak krásně jemné, lesklé a voňavé

Přidáno: 25. února 2013

Zakoupeno v Notino

• úžasná maska, mám jemné vlasy a i pro ně je vhodná, jsou poté krásně voňavé a jemné, lesklé, prostě paráda
  • nevím

Přidáno: 15. ledna 2013

Zakoupeno v Notino

• Příjemná nevtíravá vůně, snadná aplikace, vlasy jsou po aplikaci úžasně hebké a lépe se upravují.

Doporučuji!

Přidáno: 2. ledna 2013

• Nejlepší péče na vlasy, kterou jsem kdy vyzkoušela. Vyměnila jsem ji za produkty Kérastase, protože zdaleka nedosahují kvalit této masky a jsou několikrát dražší.
  • Perfektní pro suché, poškozené a odbarvené vlasy. Vlasy hydratuje zevnitř, bez zbytečného zatížení, vlasy jsou neuvěřitelně jemné, hladké a lesklé a nejsou mastné. Jsou plné síly a září zdravím.
  • Výsledek je lepší než při ošetření keratinem, za které jsem v kadeřnictví platila 3.000,- a které trvá několik hodin a po kterém si nemůžete tři dny umýt vlasy a nesmíte je sepnout do gumičky.

Jednoznačně nejlepší maska na poskožené vlasy, kterou už nevyměním.

Přidáno: 28. listopadu 2012

Zakoupeno v Notino

Miluji tento produkt, jako cely sortiment Macadamia, protoze mym vlasum vraci lesk (zdravy).

Přidáno: 14. listopadu 2012

Zakoupeno v Notino

• Příjemné na dotek, vyživené, lesklé s příjemnou vůní.

Mám poškozené vlasy od žehlení a každodenního mytí.Vlasy jsou suché, roztřepené a hrubé na dotek.
Aplikace je snadná a nenáročná. Výborně se roztírá a po umytí jsou vlasy jemné a lesklé (nejsou mastné).
Tento produkt bych určitě doporučila všem co mají stejné problémy.
Jsem s maskou 100% spokojená.

Skvělý olejíček s ještě lepší vůní

Zobrazuji 41 - 52 ze 52 recenzí 1 2 [ 3 ]